Головна мета виховної роботи школи – «Формування всебічно розвиненої особистості шляхом
збудження і стимулювання її
внутрішньої потреби до відповідного мислення і дій».
ГРАФІК ГУРТКІВ
на ІІ семестр
2023-2024 н.р.
№ п/п |
Назва гуртка |
Керівник гуртка |
День тижня |
Час проведення |
Примітка |
1. |
«Джура»
|
Жебровська Тетяна Валеріївна
|
Вівторок
|
13.25-15.25
|
Позакласна робота 2 год. |
2. |
«Джура» |
Бобошко Наталія Миколаївна
|
Понеділок
Вівторок
|
15.15-17.15
15.15-17.15 |
Позакласна робота 4 год. |
3. |
«Юних захисник Вітчизни»
|
Буряк Олег Миколайович |
Середа
Четвер |
15.10-17.10
15.10-17.10 |
Позакласна робота 4 год.
|
Конкурси
Конкурс «Космічні фантазії"
|
|||||||
|
|
2019-2020 н.р. (районний) |
ІІ м. - Шапошнікова Анна – 4 кл. (номінація «Новорічний подарунок») ІІ м. – Вєтров Ілля - 8 кл.(номінація «Новорічний вінок»)
|
2020-2021 н.р. (область) |
Відзнака у номінації "Святковий настрій" - Матюшко Єва - 1 клас |
2020-2021 н.р. (районний)
2022-2023 н.р. область |
І м. – Матюшко Єва – 1 кл. (номінація «Новорічний вінок») ІІ м. – Куценко Анастасія - 1 кл. (номінація «Сюжетна композиція») ІІІ м. – Яроцька Вероніка – 10 кл. (номінація «Новорічний подарунок») за участь - Слободянюк Юлія - 6 кл. (робота "Новорічна ніч")
ІІІ місце - Яроцька Світлана (номінація "Новорічний подарунок") |
|
Конкурс «Український сувенір»
2020-2021 н.р. (районний) |
І м. - Чикурова Вікторія - 2 кл. (номінація "Копії стародавніх іграшок") І м.- Довгопол Світлана – 6 кл. (номінація «Копії стародавніх іграшок» ІІІ м. - Слободянюк Юлія – 6 кл. (номінація «Сучасні дизайнерські вироби» ІІІ м. – Падій Анна – 4 кл. (номінація «Сучасні дизайнерські вироби)
|
2021-2022 н.р. обласний етап
2022-2023 н.р. обласний етап |
ІІ м. - Яроцька Вероніка -11 кл. (номінація "Сучасні дизайнерські вироби") ІІІ м. - Падій Валерія - 11 кл. (номінаця "Сучасні дизайнерські вироби" відзнака у номінації "Етноколорит" - Яроцька Світлана - 8 кл.
ІІІ м. - Радченко Вероніка - 5 кл. (номінація "Сучасні дизайнерські вироби") |
КОНКУРС "ЗООЛОГІЧНА ГАЛЕРЕЯ"
2020-2021 н.р. Всеукраїнський етап |
ІІІ м. - Нікітенко Вікторія - 7 клас ІІІ м. - Святенко Данііл - 4 кл. |
Змагання зі стрільби REGION - 2001 - Zavoruchi CUP -2019, 2021
2019-2020 н.р.
2020-2021 н.р. (грудень)
2020-2021 н.р. (травень)
2021-2022 н.р. (грудень) |
І м. - Жеребіло Володимир – 11 кл. (з положення лежачі) ІІІ м. - Коваль Богдан – 11 кл. (з пістолету) ІІІ м. - Горбенко Володимир – 6 кл. (положення з коліна)
ІІІ м. - Уланов Єгор - 6 кл. (з положення стоячи)
ІІІ м. – Горбенко Володмирим – 7 кл. ( положення з коліна)
ІІІ м.- Бойко Артем – 7 кл. – (положення стоячи)
ІІ м. Уланов Єгор - 7 кл. - (положення стоячи)
|
Конкурс «Люби і знай свій рідний край»
2020-2021 н.р. |
ПОДЯКИ Зеленська Ангеліна – 10 кл. Григораш Іванна – 7 кл. Нікітенко Вікторія - 7 кл. Сизова Людмила – 7 кл. Слободянюк Юлія – 6 кл. Довгопол Світлана – 6 кл. |
Конкурс “Стильний папір”
2020-2021 н.р. (всеукраїнський) |
ІІІ м. - Неділько Ангеліна (садок, страша група) |
ОЛІМПІАДИ
2019-2020 н.р.
2022-2023 |
І місце у ІІ етапі із зарубіжної літератури – Буцик Вікторія – 11 кл. І місце у ІІ етапі з української мови – Буцик Вікторія – 11 кл. ІV місце у ІІІ етапі з української мови – Буцик Вікторія – 11 кл.
ІІ місце у ІІ етапі (область) з англійської мови - Гончарова Катерина - 10. кл.
|
Конкурс знавців української мови ім.Петра Яцика
|
|
2017 - 2018 Н.Р.
|
ІІІ місце - 8 клас
|
2018-2019 н.р.
|
ІІІ місце – Пархоменко Владислав – 10 клас |
2019-2020 н.р.
|
І місце - Буцик Вікторія - 11 кл. |
Районний етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Шевченка
2017 -2018н.р. |
ІІ місце – Якубська Анна – 9 кл. |
2018-2019 н.р. |
ІІІ місце -Мирний Данило -7кл. ІІІ місце- Буцик Вікторія-10 кл. |
2019-2020 н.р. |
ІІ місце - Буцик Вікторія - 11 кл. |
Всеукраїнський конкурс "Зерна Доброти"
2018-2019 н.р. |
ІІІ місце - Буцик Вікторія (ІVетап) |
2017 – 2018н.р. |
ІІ місце-Буцик Вікторія |
2018 -2019 н.р. |
ІІ місце Яременко Артем (ІV етап) |
2019 – 2020 н.р. |
І місце - Буцик Вікторія – (ІVетап)
|
2018 -2019 н.р. |
І місце – Красуцька Ірина (обласний етап) |
|
|
|
|
Всеукраїнський творчий конкурс присвячений Дню Матері
2018 – 2019 н.р. |
спеціальний приз Зеленська Ангеліна – 8 кл. |
|
|
Відкритий конкурс творчих дитячих робіт
“ Здорові діти – здорова нація!”
2017- 2018н.р. |
Іванов Михайло Обласний етап ІІ місце
|
Творчий конкурс "Покоління майбутнього"
Сертифікати учасника 2021-2022
Матюшко Єва - 2 кл. Святенко Данііл - 5 кл.. Довгопол Світлана - 7 кл., Леоненко Іван - 8 кл., Трошина Олександра - 8 кл
Конкурс дитячих малюнків "Збережімо грунти радної України" 2021-2022 н.р.
Дипломи учасників:
Матюшко Єва - 2 кл., Григораш Іванна - 8 кл., Яроцька Світлана - 8 кл.,
Нікітенко Вікторія - 8 кл. Яроцька Вероніка - 11 кл.
Всеукраїнський творчий арт фестиваль до Дня Матері
"Україна - ненька, Україна - мати" 2021-2022 н.р.
Дипломи учасників: Матюшко Єва - 3 кл, Святенко Данііл - 5 кл.
Творчий конкурс "Діти майбутнього 2022"
Диплом ІІІ ступеня - Яроцька Вероніка - 11 кл.
Подяки за участь: Чикурова Вікторія - 3 кл., Падій Валерія - 11 кл.,
Олексієнко Вероніка - 8 кл.
Конкурс дитячих малюнків на космічну тематику Noosphere Space Art Challenge
"30 років космічної незалежності" 2020-2021 н.р.
Подяки за участь:
1 кл. - Сизова Катерина
5 кл. - Шульга Олександр
Глиняний Олексій
7 кл. - Сизова Людмила
Тимченко Аліна
Нікітенко Вікторія
Григораш Івання
Яроцька Світлана
8 кл. - Гончарова Катерина
М"ягка Юлія
Волкова Анна
Лахно Вероніка
10 кл. - Яроцька Вероніка
ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС "МОЇ ПРАВА"
Подяки за участь - Яроцька Світлана, Уткін Дмитро,
Григораш Іванна - 7 кл. - 2020-2021 н.р.
Конкурс "Я - майбутній поліцейський" подяка за участь
Яроцька Світлана - 7 кл. - 2020-2021 н.р.
Фестиваль-конкурс "Світ Dreams" дипломант
Григораш Іванна - 8 кл. 2020-2021 н.р.
Міжнародний конкурс "Ми - люди Землі" 2020-2021 н.р.
грамота за участь - Яроцька Світлана - 7 кл.
Всеукраїнський конкурс "Що для мене Україна?" 2020-2021 н.р.
диплом учасника - Яроцька Світлана - 7 кл., Григораш Іванна - 7 кл.
Всеукраїнський конкурс фото- та відеоробіт проєкту "Безпечна країна"
2021-2022 н.р. СЕРТИФІКАТИ ЗА УЧАСТЬ
Кухтик Антон - 5 кл., Яроцька Вероніка - 11 кл, Нікітенко Вікторія - 8 кл.
2022-2023 н.р. Сертифікат за участь - Яроцька Світлана
Всеукраїнськи конкурс "Щаслива дитина - квітуча Україна"
2021-2022 н.р
дипломи учасників - Нікітенко Вікторія - 8 кл.,
Олексієнко Вероніка - 8 кл., Святенко Данііл - 5 кл.
Всеукраїнськи конкурс "Я дитина! Я малюю!" 2021-2022 н.р
І місце - Олексієнко Вероніка - 8 кл.,
ІІ місце - Григораш Іванна - 8 кл.
Всеукраїнський творчий конкурс "Новорічна мрія"
сертифікати учасника 2021-2022 н.р
Святенко Данііл - 5 кл., Іванча Софія - 6 кл., Павленко Анастасія - 7 кл., Мельник Оксана - 8 кл.
Всеукраїнський конкурс творчості дітей та учнівської молоді
"За нашу свободу" 2022-2023 н.р.
ІІІ м. - Довгопол Світлана (номінація "Образотворче мистецтво")
Всеукраїнський конкурс "Слобожанські візерунки" 2022
Диплом учасника Чикурова Вікторія - учениця 4 кл.
Всеукраїнськи конкурс "Талановиті! Наполегливі! Успішні!" 2023
Грамоти переможців:
Олексієнко Вероніка, Матюшко Єва, Чикурова Вікторія,
Білич Дмитро, Святенко Богдан, Нікітенко Вікторія,
Довгопол Світлана, Яроцька Світлана
Всеукраїнський конкурс «Талановиті на незламні» 2023
Диплом ІІступеня - Святенко Данііл - 6 кл
Міжнародний конкурс «Палітра талантів» 2023
Диплом ІІ премія - Довгопол Світлана - 8 кл.
Диплом І премія - Нікітенко Вікторія - 9 кл.
Диплом гран-прі - Яроцька Світлана - 9 кл
Обласний конкурс "Гордість землі Київської" 2023
Нікітенко Вікторія - 10 клас - І місце
Всеукраїнський конкурс мистецтв "Українська мрія"
Яроцька Світлана - 10 кл. Диплом Перша премія